Majowka 2021Rozczarowująca majówka 2021?

Wielość podejść,

chyba wszyscy czekaliśmy na luzowanie tzw. obostrzeń. I wreszcie to się dzieje. Powinniśmy się cieszyć. Jednak czy się cieszymy? Pewnie po cichu trochę tak – no właśnie, po cichu. No właśnie, trochę. Nie przypominam sobie tak cichej majówki…

Dlaczego?

Pogoda, a no właśnie. Okazało się właśnie, że pogoda to zdecydowanie bardziej skuteczny limiter dla ludzi niż jakiekolwiek restrykcje.

Odrobina optymizmu:

  • Po pierwsze, ta sytuacja zdecydowanie może mieć sens. Jeżeli zależy nam na zakończeniu pandemii, to na pewno najlepszym posunięciem jest pozostanie w domu i powstrzymanie się od kontaktów z innymi właśnie teraz, gdy teoretycznie możemy sobie na to pozwolić – w ten sposób mamy szansę na faktyczne skuteczne zduszenie pandemii.
  • Po drugie, chyba, jako społeczeństwo nauczyliśmy się, że jeżeli nie zachowujemy środków bezpieczeństwa to na dłuższą metę mamy problem z niekończącymi się restrykcjami.
  • Po trzecie, wreszcie poważnie podchodzimy do tego trzęsienia, które się wydarzyło w gospodarce i…po prostu jesteśmy bardziej konsekwentni, by ten czas już zakończyć.

Reasumując

Reasumując, kto wie, być może (w końcu) uda nam się zakończyć tę pandemię.

Poniżej możesz pozanć ofertę Wirtualnego Biura w Katowicach i przekonać się, że nasz zespół pracuje, aby utrzymywać naszą ofertę na nieustannie atrakcyjnym poziomie:

NASZE CENY – WIRTUALNE BIURO W KATOWICACH

Polecamy następujące wpisy:

JAK ZACZĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?