Jak chronić prywatność w biznesie?Ochrona prywatności Biuro w biznesie – m.in. czym jest adres wirtualny w Katowicach

Z punktu widzenia ochrony prywatności oddzielenie adresu firmy i zamieszkania jest szczególnie istotne w przypadku każdej firmy. W przypadku działalności jednoosobowej częścią nazwy firmy muszą być dane osobowe jej właściciela (jest to wymóg prawny). Innymi słowy, znajomość nazwy firmy zawsze oznacza znalezienie człowieka z imienia i nazwiska.

Rejestracja firmy w domu to utrata prywatności

Rejestracja jakiejkolwiek firmy w domu oznacza, że dzielimy się naszym adresem domowym z wszystkimi osobami i firmami, które będą nam płaciły lub którym my będziemy płacili – nasze dane przecież będą na każdej fakturze. Ponadto, jeżeli umieścimy dane w Internecie, na stronie internetowej, forum gospodarczym lub w katalogu www, nasz adres domowy stanie się publiczny. Nie trzeba nic więcej, by uświadomić sobie, że osoby, które rejestrują firmę w domu po prostu tracą prywatność…

Rejestracja firmy w wynajmowanym biurze to konieczność ponoszenia znacznych miesięcznych kosztów (czynsz oraz obsługa biura)

Powiedzmy sobie szczerze, nie każda firma musi oszczędzać na czynszu czy obsłufze sekretariatu. Pytanie należy postawić inaczej:

Czy chcesz, żeby Twoja Firma miała możliwość zaoszczędzenia znacznych sum, gdy zajdzie taka potrzeba?

W powyższym kontekście rejestracja firmy w wirtualnym biurze w Katowicach jest rozsądnym rozwiązaniem nawet, gdy chcesz wynajmować biuro i mieć zatrudnionego asystenta lub sekretarkę.

Polecane artykuły:

JAK ZACZĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

OFERTA

Polecamy również:

Dlaczego adres Mickiewicza 29 w Katowicach jest najlepszy dla Twojej firmy?