Wirtualny Adres Katowice


Historia adresu wirtualnego biura w Katowicach

Historia naszego adresu sięga 1981-82 roku, kiedy to wybudowane zostały słynne Katowickie 2 wieże.

W charakterystycznych budynkach zaprojektowanych przez Georga Gruićića siedzibę znalazły największe tuzy polskiej ówczesnej gospodarki, w tym Centrozap – Centrala Handlu Zagranicznego (CHZ) oraz – oczywiście – Stalexport, a także inne podmioty. Można więc powiedzieć, że adres Mickiewicza 29 w Katowicach to pierwsze tak funkcjonujące miejsce – wirtualny adres Katowice.
Do dziś w pomieszczeniach przy Mickiewicza 29 w Katowicach widać ten właśnie rozmach – szeroki hall, przestrzeń, której nie powstydziłyby się największe hotele oraz absolutnie wszystko, co tylko może być potrzebne dla biznesu – jest to tutaj, w jednym miejscu.

Siedziba największych firm – Mickiewicza 29 w Katowicach

Obok największych: Stalexportu i Węglokoksu ulokowane są: Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach, filia Poczty Polskiej, sąd, Antyradio, Śląska Wyższa Szkoła Medyczna, Radio ZET Gold, przychodnia, Centrum Kongresowe zdolne obsłużyć kilkaset osób, ekskluzywna restauracja (ale z bardzo konkurencyjnymi cenami!) i….  ponad 200 innych firm!

Wirtualny adres w Katowicach

Od samego początku adres Mickiewicza 29 funkcjonuje w pewien sposób niczym wirtualny adres w Katowicach – wszystkie firmy mieszczące się w kilku nieruchomościach mają dokładnie ten sam adres. Zmiana wynajmowanego pokoju, piętra a nawet wieży nie generuje konieczności zmieniania adresu rejestrowego, ani tym bardziej informowania kontrahentów o przeprowadzce. Jeżeli ktoś przyjdzie odwiedzic firmę – zostanie sprawnie i szybko poinformowany przez ochronę lub punkt informacyjny jak dotrzeć do celu.

Wirtualne biuro z niespotykanym adresem

Dodatkową niekwestionowaną korzyścią wynikającą z naszego wirtualnego adresu w Katowicach jest brak możliwości przedwczesnego zorientowania się, że Twoja firma zarejestrowana jest w wirtualnym biurze w Katowicach – jej adres jest identyczny jak wszystkich dużych firm zlokalizowanych w tym miejscu.

Wirtualny Adres Katowice