Biuro w Katowicach dla Twojej firmyOferta Wirtualnego Biura w Katowicach 

xBiuro posiada w swojej ofercie alternatywną usługę dla tradycyjnego biura do wynajęcia. Dlatego powstała usługa Wirtualnego Biura w Katowicach z możliwością wynajmu biura na godziny. Jest to świetne rozwiązanie na szybkie spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne czy po prostu chwilę pracy poza domem.

Bardzo korzystna lokalizacja biura, wiele firm wybrało ten adres.

Lokalizacja naszego biura w centrum miasta przynosi wiele korzyści, zapewnia łatwy dojazd komunikacją miejską oraz samochodem, dodatkowym plusem jest duży parking. Wynajem i obsługa biura może odbywać się w wygodnej formie abonamentowej. Dla naszych klientów przygotowane zostały trzy atrakcyjne pakiety.

Biuro na wynajem Katowice

Biuro do wynajęcia w Katowicach

Biuro na godziny w Katowicach, czyli możliwość fizycznego skorzystania z biura.

W ramach usług abonamentowych naszego Katowickiego wirtualnego biura są następująco 4 i 8 godzin miesięcznie w pakiecie Premium i Business, oczywiście istnieje możliwość zwiększenia miesięcznej puli godzin. Do dyspozycji klientów jest w pełni wyposażony gabinet, z zaopatrzeniem, pełną obsługą administracyjną (tzw. wirtualny sekretariat) w ramach jednej z kilku ofert. W usługach dodatkowych znajduje się m.in. obsługa księgowa i prawna firm.

Polecamy również następujące artykuły:

Dlaczego adres Mickiewicza 29 w Katowicach jest najlepszy dla Twojej firmy?

Na czym polega biuro na godziny?