Biura do wynajęcia – KatowiceOferta Wirtualnego Biura

xBiuro posiada w swojej ofercie alternatywną usługę dla tradycyjnego biura do wynajęcia. Dlatego powstała usługa Wirtualnego Biura w Katowicach z możliwością wynajmu biura na godziny. Jest to świetne rozwiązanie na szybkie spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne czy po prostu chwilę pracy poza domem.

Korzystna lokalizacja Biura

Lokalizacja naszego biura w centrum miasta przynosi wiele korzyści, zapewnia łatwy dojazd komunikacją miejską oraz samochodem, dodatkowym plusem jest duży parking. Wynajem i obsługa biura może odbywać się w wygodnej formie abonamentowej. Dla naszych klientów przygotowane zostały trzy atrakcyjne pakiety.

Biuro na wynajem Katowice

Biuro do wynajęcia w Katowicach

Wirtualne Biuro na godziny

W ramach usług abonamentowych naszego Katowickiego wirtualnego biura są następująco 4 i 8 godzin miesięcznie w pakiecie Premium i Business, oczywiście istnieje możliwość zwiększenia miesięcznej puli godzin. Do dyspozycji klientów jest bogato wyposażony gabinet, z zaopatrzeniem, pełną obsługą administracyjną (tzw. wirtualny sekretariat) w ramach jednej z kilku ofert. W usługach dodatkowych znajduje się m.in. obsługa księgowa i prawna firm.