Wirtualne biuro KatowiceUsługa Wirtualnego Biura

Czym jest usługa wirtualnego biura w Katowicach? Usługa ta polega na pełnym outsourcingu obsługi biurowej co umożliwia to znaczne ograniczenie kosztów związanych z wynajmem biura oraz zatrudnianiem personelu biurowego. Wirtualne biuro zapewnia rejestrację przedsiębiorstwa pod swoim adresem, co pozwala osobom prowadzącym działalność w domu lub nie posiadającym stacjonarnego biura, na korzystanie z beneficjum jakie niesie prowadzenie działalności pod  prestiżowym, biznesowym adresem. Oprócz samej rejestracji adresu firmy, wirtualne biuro Katowice oferuje szereg innych usług.

Pełna obsługa biurowa

Klient otrzymuje indywidualny numer telefonu, pełną obsługę telefoniczną oraz obsługę faks, odbiór i przesyłanie korespondencji, bądź przesyłanie kopii listów w postaci skanów, obsługę skrzynki mailowej czy przechowywanie dokumentów. Dodatkową usługą jest wszelkiego rodzaju wsparcie zależnie od potrzeb klientów – wsparcie księgowe, prawne czy informatyczne, a także obsługę prawną i księgową. Takie rozwiązanie jest idealne dla ludzi pragnących rozpocząć swoją pierwszą działalność lub zdecydowanie obniżyć koszty istniejącej działalności.

Oszczędne rozwiązanie dla firm

Wynajem wirtualnego biura w Katowicach gwarantuje spadek kosztów utrzymania biura, zmniejszenie kosztów dotyczących opłat personelu, ponieważ usługa ta rozłożona jest w wygodnej formie abonamentowej. Dodatkowo mamy pewność, że personel obsługujący biuro jest wykwalifikowany i w pełni profesjonalny. Wypromowanie firmy na prestiżowym adresie jest dużo prostsze, między innymi dzięki temu w jakiej lokalizacji się znajduje i jakie ma “sąsiedztwo” – na identycznym adresie zarejestrowane będą inne wielkie firmy. Wielkim plusem takiego biura jest to że nie jesteśmy przykuci do jednego miejsca, mamy pełną elastyczność jeśli chodzi o naszą lokalizację. Nie ważne czy przeprowadzamy się do innego miasta, czy zmieniamy kolejne tymczasowe biuro, adres naszego przedsięwzięcia pozostaje niezmieniony co jest dużym ułatwieniem dla nas i naszych klientów.

Wirtualne biuro Katowice

Wirtualne biuro w Katowicach