Unikalne cechy naszego adresuUnikalne cechy wirtualnego adresu w Katowicach

 

 

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy się podzielić z Państwem zestawem unikalnych cech, które wpływają na atrakcyjność naszego wirtualnego adresu.

 

 

Świetny adres biznesowy – Mickiewicza 29 w Katowicach

Bardzo interesującą korzyścią wynikającą z zarejestrowania firmy w Wirtualnym Biurze xBiuro.com w Katowicach jest fakt, że zarówno firmy wynajmujące normalne, fizyczne biura jak i klienci wirtualnego biura mają dokładnie ten sam adres. Oznacza to, że firma obecnie zarejestrowana w xBiuro.com Wirtualne Biuro w Katowicach może w przyszłości wynająć własne, większe biuro zupełnie bez potrzeby zmieniania oficjalnego firmowego adresu (rejestrowego). Pozwala to uniknąć dokonywania szeregu zmian, np. w KRS, urzędach, we wzorach dokumentów, kontaktach kontrahentów, itp.

Zasada ta działa o obie strony – nasz wirtualny adres w Katowicach to elastyczne rozwiązanie, bo adres wcale nie musi być wirtualny!

Jak wyżej, zasada ta działa w obie strony. Jeżeli z jakichś powodów zarząd, wspólnicy lub przedsiębiorca zdecyduje się na rozwiązanie umowy najmu, może bez przeszkód korzystać z usług  xBiuro.com Wirtualne Biuro w Katowicach. I znów, nie ma potrzeby informowania klientów o zmianie biura, zmieniania oficjalnego adresu, wizytówek czy pieczęci firmowych.

 

Ulica i numer – po prostu!

Kolejną unikalną cechą adresu xBiuro.com Wirtualne Biuro w Katowicach jest fakt funkcjonowania samego numeru ulicy, bez oznaczenia lokali. Dzięki temu adres każdej zarejestrowanej firmy prezentuje się bardzo profesjonalnie. Porównaj sam:

 

Możliwe formaty adresów rejestrowych
Najczęściej występujący adres rejestrowy Adres xBiuro Częste adresy rejestrowe wirtualnych biur
NazwaUlicy 23/14,
Mickiewicza 29
 NazwaUlicy 23/14F

 

Możliwe formaty adresów korespondencyjnych
Najczęściej występujący adres korespondencyjny Adres xBiuro Częste adresy korespondencyjne wirtualnych biur
NazwaUlicy 23/14
Mickiewicza 29

(biuro podawcze 213)

 NazwaUlicy 23/14F

 

Łatwiejsze pozycjonowanie dzięki wirtualnemu adresowi Mickiewicza 29 w Katowicach

Warto też wspomnieć, że samo zamieszczenie adresu oferowanego przez xBiuro w zakładce kontakt na stronie Internetowej może znacznie przyspieszyć pozycjonowanie strony Internetowej, ponieważ w dużej liczbie miejsc w Internecie występuje dokładnie ten sam, prestiżowy adres w kontekście dużych, uznanych i poważanych przedsiębiorstw.

Czy chcesz zobaczyć inne polecane artykuły o naszym wirtualnym biurze w Katowicach? Polecamy:

JAK ZACZĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Zakładanie firmy – o czym trzeba pamiętać?

OFERTA