Unikalne cechy naszego adresuŚwietny adres biznesowy

Bardzo interesującą korzyścią wynikającą z zarejestrowania firmy w Wirtualnym Biurze xBiuro jest fakt, że zarówno firmy wynajmujące normalne, fizyczne biura jak i klienci wirtualnego biura mają dokładnie ten sam adres. Oznacza to, że firma obecnie zarejestrowana w Wirtualnym Biurze xBiuro może w przyszłości wynająć własne, większe biuro zupełnie bez potrzeby zmieniania oficjalnego firmowego adresu (rejestrowego). Pozwala to uniknąć dokonywania szeregu zmian, np. w KRS, urzędach, we wzorach dokumentów, kontaktach kontrahentów, itp.

Zasada ta działa w obie strony. Jeżeli z jakichś powodów zarząd, wspólnicy lub przedsiębiorca zdecyduje się na rozwiązanie umowy najmu, może bez przeszkód korzystać z usług Wirtualnego Biura xBiuro. I znów, nie ma potrzeby informowania klientów o zmianie biura, zmieniania oficjalnego adresu, wizytówek czy pieczęci.

 

Ulica i numer – po prostu!

Kolejną unikalną cechą adresu xBiuro jest fakt funkcjonowania samego numeru ulicy, bez oznaczenia lokali. Dzięki temu adres każdej zarejestrowanej firmy prezentuje się bardzo profesjonalnie. Porównaj sam:

 

Możliwe formaty adresów rejestrowych
Najczęściej występujący adres rejestrowy Adres xBiuro Częste adresy rejestrowe wirtualnych biur
NazwaUlicy 23/14,
Mickiewicza 29
 NazwaUlicy 23/14F

 

Możliwe formaty adresów korespondencyjnych
Najczęściej występujący adres korespondencyjny Adres xBiuro Częste adresy korespondencyjne wirtualnych biur
NazwaUlicy 23/14
Mickiewicza 29

(biuro podawcze 213)

 NazwaUlicy 23/14F

 

Łatwiejsze pozycjonowanie

Warto też wspomnieć, że samo zamieszczenie adresu oferowanego przez xBiuro w zakładce kontakt na stronie Internetowej może znacznie przyspieszyć pozycjonowanie strony Internetowej, ponieważ w dużej liczbie miejsc w Internecie występuje dokładnie ten sam, prestiżowy adres w kontekście dużych, uznanych i poważanych przedsiębiorstw.