Usługi dodatkoweKomponenty usługi, którą świadczymy w ramach xBiuro.com Wirtualne Biuro w Katowicach 

puzzle-75658_640

Elementy naszej oferty tworzą spójną całość, która daje szczególną korzyść naszym Klientom.

 

Poza podstawowymi składnikami oferty xBiuro, czyli:

prestiżowym wirtualnym adresem do rejestracji firmy oraz biurem na godzinyxBiuro Wirtualne Biuro w Katowicach oferuje istotne komponenty uzupełniające:

marker_1 - Kopia

Obsługa księgowa firm.

Możesz zostawiać dokumenty księgowe w tym samym biurze, z którego odbierasz pocztę – to bardzo wygodne i oszczędzające czas rozwiązanie. W przypadku pytań dotyczących prowadzonej działalności, mających wpływ na np. optymalizację podatkową, księgowa będzie się kontaktować telefonicznie. Dokumenty zawierające zaksięgowane miesiące możesz odebrać bezpośrednio w xBiurze.

marker_1 - Kopia

Obsługa prawna firm.

W przypadku obsługi prawnej może być podobnie do obsługi księgowej – oszczędzasz czas, ponieważ zawsze możesz przekazać lub odebrać dokumenty niejako przy okazji. Najczęściej jednak obrót dokumentami ma miejsce za pośrednictwem poczty elektronicznej. Najpierw zgłaszasz potrzebę skorzystania z usługi prawnej. Następnie kontaktuje się z Tobą specjalista z zakresu wybranego obszaru prawa. Możliwe jest również podpisanie umowy abonamentowej na usługi prawne.

marker_1 - Kopia

Sprzedaż gotowych spółek

.

Założenie spółki to długotrwały i złożony proces. My oferujemy jego skrócenie, ponieważ posiadamy w swej ofercie już założone firmy, które nie wykonywały jeszcze operacji gospodarczych (tzw. czyste spółki, w żaden sposób nieobciążone jakimikolwiek roszczeniami). Za Ciebie odwiedziliśmy urzędy, złożyliśmy wszelkie podania i deklaracje. Wszystko zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

marker_1 - Kopia

Tłumaczenia.

Działania Twojej Firmy sięgają za granicę? W celu dokonania tłumaczenia prosimy najpierw o określenie terminu, na który dane tłumaczenie jest potrzebne oraz o przesłanie samego tekstu do tłumaczenia. Jest to niezbędne w celu zweryfikowania dostępności naszych tłumaczy. Ponadto, przeprowadzamy proces wyboru najlepszego tłumacza, który potrafi najrzetelniej przetłumaczyć dany tekst. Wykonujemy szybką i oczywiście zupełnie bezpłatną wycenę. Jeżeli akceptujesz zaproponowaną cenę, przystępujemy do tłumaczenia, które otrzymujesz w umówionym terminie.

marker_1 - Kopia

Tworzenie stron www.

Potrzebujesz nowej strony internetowej lub pierwszej strony dla nowego biznesu? Poinformuj nas o tym! Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów, celu, dla którego strona ma zostać opracowana, a także pokazujemy wstępne projekty lub szablony. Możemy wykorzystywać wyszukane przez nas zasoby lub bazować na dostarczonych przez Ciebie. Prezentujemy ofertę cenową, ktorą akceptujesz bądź negocjujesz (można coś dodać i podnieść cenę lub zrezygnować z jakiegoś elementu i zmniejszyć cenę). Gdy powyższe elementy zostaną omówione podpisujemy umowę i realizujemy projekt.

 

 

 

xBiuro Wirualne Biuro w Katowicach świadczy także szereg dodatkowych usług w ramach wybranego pakietu: 

 

Wirtualny sekretariat. Usługa polegająca na przekazywaniu połaczeń telefonicznych na wskazany numer Klienta. Jeśli połączenia są sporadyczne, wóczas nie obciążamy Klienta. Jeśli jest ich więcej, usługa wymaga okresowego doładowywania.

Skanowanie otrzymanej korespondencji oraz przesyłanie jej na adres e-mail wskazany przez Klienta.

Udostępnianie dedykowanego numeru telefonu stacjonarnego z wybranej strefy numerycznej (połączenia są wówczas przekierowywane na numer telefonu wskazany przez Klienta).

Udostępnianie dedykowanego numeru faksu (odebrane faksy są okresowo przesyłane w formie elektronicznej na adres e-mail Klienta).

Przyjmowanie i przechowywanie korespondencji Klienta.

Powiadamianie o odebranej korespondencji mailem lub wiadomością sms.

Okresowe wysyłanie otrzymanej korespondencji, gdy Klient nie może odbierać jej osobiście, a zależy mu na posiadaniu oryginałów.

Umożliwianie odbierania korespondencji o każdej porze dnia za pomocą paczkomatu.

Skanowanie dokumentów (przetwarzanie dokumentów w formie papierowej na elektroniczną jako osobna usługa).

 

Polecane artykuły o xBiuro.com wirtualnym biurze w Katowicach:

Zakładanie firmy – o czym trzeba pamiętać?

OFERTA

Co to jest coworking?