Usługi dodatkowepuzzle-75658_640

Elementy naszej oferty tworzą spójną całość, która daje szczególną korzyść naszym Klientom.

 

Poza podstawowymi składnikami oferty xBiuro, czyli:

prestiżowym adresem w celu rejestracji firmy oraz biurem na godzinyxBiuro oferuje istotne komponenty uzupełniające:

marker_1 - Kopia

Obsługa księgowa firm.

Możesz zostawiać dokumenty księgowe w tym samym biurze, z którego odbierasz pocztę – to bardzo wygodne i oszczędzające czas rozwiązanie. W przypadku pytań dotyczących prowadzonej działalności, mających wpływ na np. optymalizację podatkową, księgowa będzie się kontaktować telefonicznie. Dokumenty zawierające zaksięgowane miesiące możesz odebrać bezpośrednio w xBiurze.

marker_1 - Kopia

Obsługa prawna firm.

W przypadku obsługi prawnej może być podobnie do obsługi księgowej – oszczędzasz czas, ponieważ zawsze możesz przekazać lub odebrać dokumenty niejako przy okazji. Najczęściej jednak obrót dokumentami ma miejsce za pośrednictwem poczty elektronicznej. Najpierw zgłaszasz potrzebę skorzystania z usługi prawnej. Następnie kontaktuje się z Tobą specjalista z zakresu wybranego obszaru prawa. Możliwe jest również podpisanie umowy abonamentowej na usługi prawne.

marker_1 - Kopia

Sprzedaż gotowych spółek

.

Założenie spółki to długotrwały i złożony proces. My oferujemy jego skrócenie, ponieważ posiadamy w swej ofercie już założone firmy, które nie wykonywały jeszcze operacji gospodarczych (tzw. czyste spółki, w żaden sposób nieobciążone jakimikolwiek roszczeniami). Za Ciebie odwiedziliśmy urzędy, złożyliśmy wszelkie podania i deklaracje. Wszystko zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

marker_1 - Kopia

Tłumaczenia.

Działania Twojej Firmy sięgają za granicę? W celu dokonania tłumaczenia prosimy najpierw o określenie terminu, na który dane tłumaczenie jest potrzebne oraz o przesłanie samego tekstu do tłumaczenia. Jest to niezbędne w celu zweryfikowania dostępności naszych tłumaczy. Ponadto, przeprowadzamy proces wyboru najlepszego tłumacza, który potrafi najrzetelniej przetłumaczyć dany tekst. Wykonujemy szybką i oczywiście zupełnie bezpłatną wycenę. Jeżeli akceptujesz zaproponowaną cenę, przystępujemy do tłumaczenia, które otrzymujesz w umówionym terminie.

marker_1 - Kopia

Tworzenie stron www.

Potrzebujesz nowej strony internetowej lub pierwszej strony dla nowego biznesu? Poinformuj nas o tym! Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów, celu, dla którego strona ma zostać opracowana, a także pokazujemy wstępne projekty lub szablony. Możemy wykorzystywać wyszukane przez nas zasoby lub bazować na dostarczonych przez Ciebie. Prezentujemy ofertę cenową, ktorą akceptujesz bądź negocjujesz (można coś dodać i podnieść cenę lub zrezygnować z jakiegoś elementu i zmniejszyć cenę). Gdy powyższe elementy zostaną omówione podpisujemy umowę i realizujemy projekt.

 

 

 

xBiuro świadczy także szereg dodatkowych usług w ramach wybranego pakietu: 

 

Wirtualny sekretariat. Usługa polegająca na odbieraniu telefonów Klienta przez naszego pracownika i przeprowadzaniu rozmowy według wskazanej przez Klienta formuły.

Skanowanie otrzymanej korespondencji oraz przesyłanie jej na adres e-mail wskazany przez Klienta.

Udostępnianie dedykowanego numeru telefonu stacjonarnego z wybranej strefy numerycznej (połączenia są wówczas przekierowywane na numer telefonu wskazany przez Klienta).

Udostępnianie dedykowanego numeru faksu (odebrane faksy są okresowo przesyłane w formie elektronicznej na adres e-mail Klienta).

Przyjmowanie i przechowywanie korespondencji Klienta.

Powiadamianie o odebranej korespondencji mailem lub wiadomością sms.

Okresowe wysyłanie otrzymanej korespondencji, gdy Klient nie może odbierać jej osobiście, a zależy mu na posiadaniu oryginałów.

Wysyłanie faksów.

Skanowanie dokumentów (przetwarzanie dokumentów w formie papierowej na elektroniczną jako osobna usługa).