Które usługi wirtualnego biura warto łączyć?Wybierając usługę wirtualnego biura trzeba przemyśleć kilka rzeczy – wystarczy wirtualny adres w Katowicach czy coś jeszcze?  

 

Doskonały wirtualny adres w Katowicach

Pierwszym i kluczowym aspektem jest kwestia adresu. Adres powinien być zachęcający, przynajmniej choć trochę prestiżowy – najlepiej w centrum wybranego miasta. Tutaj najważniejszym jest, aby to co pokazuje Google Street View, było atrakcyjne i kojarzyło się z biznesem. Wskazane jest, aby adres sam w sobie nie wskazywał na to, że mamy do czynienia z wirtuanym biurem.

Dodatkowo, dostępne biuro na godziny w Katowicach – dokładnie w miejscu, w którym zarejestrowana jest Twoja Firma

Ponadto, trzeba się zastanowić czy zamierzamy się spotykać z kontrahentami lub pracownikami w biurze. Jeżeli tak lub po prostu dopuszczamy taką możliwość, warto pomyśleć o wykupieniu stosownego abonamentu za wczasu. Dodatkowo, możemy skorzystać z innych usług, np. księgowych. Jednak tutaj kluczową kwestią jest zaufanie do konkretnego biura rachunkowego lub księgowej.

Plejada pakietów i usług uzupełniających – od ręki lub w razie potrzeby

Ponadto, nierzadko warto się zastanowić nad możliwością pozyskania numeru stacjonarnego – tutaj kluczowy jest z kolei profil klientów, których będziemy obsługiwać. Jeżeli są to instytucje lub też osoby starsze – wówczas numer stacjonarny jest wskazany! Jeżeli natomiast prowadzimy działalność opartą na dojeżdżaniu do klienta, to, paradoksalnie, również warto się nad nim zastanowić – jako nad elementem uwiarygadniającym naszą ofertę, sprawiającym, że nasza firma będzie postrzegana na większą niż faktycznie jest. Co z tego, że produkt kluczowy, właściwy, korowy (<ang. core> źródło, jądro produktu) jest odbierany w domu lub na mieście – idea produktu rozszerzonego wykracza poza miejsce konsumpcji i zarówno dobry adres jak i stacjonarny numer telefonu wspierają nasz wizerunek.

Możesz również rozważyć przeczytanie polecanych artykułów:

Zakładanie firmy – o czym trzeba pamiętać?

OFERTA

JAK ZACZĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?